EDUFUN, z.s. už zase pracuje …
6.2.2024

Spolek Edufun, z. s. na naší škole opět obnovil svou činnost. Jeho hlavním účelem je podpora vzdělávání žáků školy a její propagace, obohacování společenského vyžití žáků a přátel školy, realizace veřejně prospěšných žákovských projektů vytvořených v rámci výuky a další. Chceme zvýšit motivaci žáků ke studiu, podpořit jejich účast na různých soutěžích, veletrzích a exkurzích.

Mezi činnosti spolku patří i pořádání kulturních, vzdělávacích, společenských či sportovních akcí. Po loňském prvním maturitním plese, který obnovený spolek uspořádal, nás čeká další už 9. 2. 2024. Z aktivit spolku v loňském roce jsme v červnu 2023 ocenili nejlepší žáky maturitních ročníků, v prosinci 2023 jsme podpořili vánoční turnaj žáků a projektový den Zdobení perníků.

Přispět na činnost spolku můžete i Vy, rodiče, firmy či přátelé školy. Na finanční příspěvky Vám vystavíme v případě zájmu darovací smlouvu, a tyto lze odečíst ze základu daně z příjmů. Finanční příspěvky můžete zasílat na účet č. 268214659/0300, budeme rádi i za případné věcné dary do tomboly na náš maturitní ples. V případě, že chcete přispět na činnost spolku a budete chtít vystavit darovací smlouvu, kontaktujte mne na emailu silvie.sikorova@sspkrnov.cz.

O činnosti spolku, jeho hospodaření a využití vašich příspěvků Vás budeme pravidelně informovat na stránkách naší školy.

Za Vaši pomoc a příspěvky děkujeme.

Za představenstvo spolku:

Ing. Silvie Sikorová