Vánoční sportovní den
23.12.2022

Poslední den školy roku 2022 jsme zakončili sportem!!! Za účasti sedmi tříd se konaly turnaje v sálové kopané, stolním tenise, stolním fotbale a šipkách.
Ve fotbale z celkových devíti družstev vyhrála pohár ředitele třída 2.T, která ve finále zdolala nejtěsnějším rozdílem 4.T. Třetí místo bral výběr třídy 2.A, který porazil výběr třídy 3.T.
Ve stolním tenise obhájil svou pozici bezkonkurenční Petr Matýsek ze 4.T.
Ve stolním fotbale zase kralovali Michal Novák s Josefem Cihlářem ze 3.T.
V šipkách se hrál High score na 7 kol, ve kterém naházel nejvíce bodů Petr Němec ze 3.T.
Všichni žáci, kteří se umístili na stupních vítězů, se mohli těšit na pestré ceny v podobě šál, čelenek, svítilen na jízdní kolo, termosek, hrnků, krabiček na jídlo a mnoho dalších od firmy Škoda auto, za které velmi děkujeme firmě ADIV Škoda a.s. Opava.
Děkujeme všem za předvedené výkony a diváckou podporu a přejeme klidné, pohodové, šťastné a veselé Vánoce!