Průmka slaví vítězství !!!
17.4.2024

Dne 11. 4. 2024 proběhlo 46. okresní kolo Středoškolské odborné činnosti, které organizovalo Středisko volného času Krnov na půdě Střední průmyslové školy a Obchodní akademie v Bruntále. V prostorách Inkubátoru nás poprvé za Střední školu průmyslovou, Krnov prezentovaly dva týmy. Soutěž byla rozdělena do šesti kategorií z osmnácti možných, což výrazně přispělo ke zvýšení atraktivity soutěže v rámci okresu.
Porotu soutěže tvořili učitelé zúčastněných škol a zástupce strojírenské firmy Bašista, s.r.o. pan Květoslav Bašista.
Žáci překvapili porotu výbornou kvalitou svých prací i připravenými prezentacemi. Na závěr bylo pro porotu poměrně složité vyhodnotit ty nejlepší, ale přesto vybrala 10 žáků, kteří postupují do krajského kola SOČ.
Žáci 4.ročníku oboru Autotronik Maxim Dlabola, Vojtěch Pavlíček, Petr Němec a Šimon Nevola vybojovali 1. místo v kategorii Tvorba učebních pomůcek, didaktické technologie. Jejich práce "Řez automobilu Hyundai i30 1.0 MILD Hybrid", kterou vytvořili pod vedením učitele odborného výcviku Petra Zouhara, tak postupuje do krajského kola, které se uskuteční 3.5.2024 na VŠB -Technické univerzitě v Ostravě.
Přejeme klukům hodně štěstí a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.