Pokračuj ve studiu Designu textilu na vysoké škole!
20.9.2023

Před zahájením semestru přišly úspěšné absolventky naší školy maturitního oboru Uměleckořemeslné zpracování textilu a současné studentky 3. ročníku bakalářského oboru Design textilu a technologie na Technické univerzitě v Libereci Kristýna a Anežka prezentovat zkušenosti ze dvou let vysokoškolského studia. V prezentacích předvedly postup při navrhování zadaného tématu od náladové nástěnky - moodboardu po konečný textilní výrobek. Studentkám čtvrtého, třetího a druhého ročníku textilního oboru naší školy zodpověděly dotazy týkající se talentových zkoušek, průběhu studia na vysoké škole i dotazy týkající se ubytování a dojíždění. U mnohých rozptýlily obavy z vysokoškolského studia. Anežce a Kristýně děkujeme za krásné prezentace a přejeme úspěšné zvládnutí třetího ročníku i bakalářských zkoušek.