Den otevřených dveří - 6. 11. 2019

Den otevřených dveří - 6. 11. 2019
5.11.2019

Vítejte na Dni otevřených dveří Střední školy průmyslové, Krnov, p. o.!

V rámci dnešního dne pro vás pořádáme spoustu akcí, během kterých se můžete detailněji seznámit s obory, které na naší škole můžete od příštího roku studovat. Tyto obory mají už svou tradici, jsou propojeni s praxí a naši absolventi nemají problém pokračovat v dalším studiu na vysoké škole, či si najít práci na odpovídající pozici v odborných firmách.
Přehled učeben a plánovaných aktivit:
(První číslo učebny označuje poschodí, na kterém učebnu najdete.)
105 - ukázková hodina uměleckořemeslného zpracování textilu, kde si ve spolupráci s učitelkou odborných předmětů Ing. Martinou Kvapilovou a s žákyněmi oboru můžete vyzkoušet výrobu a šití podle střihů.
209 - "Dokážeš si složit počítač?" - s pomocí Bc. Adama Pindura si zájemci o obor IT mohou vyzkoušet své znalosti v praxi.
210 - modelování a programování v programu Solidworks, programování CNC a ukázka motoru pro obor Mechanik seřizovač a Obrábeč kovů. K dispozici vám po celou dobu budou učitelé odborných předmětů Ing. Jarmila Ulahelová a Ing. Ivo Jarka.
212 - mechatronika, virtuální realita, robotek nebo 3D tiskárna - to vše je možné si prohlédnout pod vedením učitele odborných předmětů Ing. Davida Škrly a učitele praktického vyučování Jiřího Skopala. Učebna je připravena pro zájemce z řad oboru IT a Mechanik seřizovač.
416 - ukázka výrobků uměleckořemeslného zpracování dřeva a truhlářů pod taktovkou učitele odborných předmětů Ing. Vladimíra Kočičky.

Jste srdečně zváni a vítáni! Těšíme se na vás!