Stolní tenis

Stolní tenis
29.10.2018

V pátek 19. 10. 2018 na naší škole SŠP Krnov ,p. o., proběhlo školní kolo ve stolním tenise, kterého se zučastnilo 32 žákyň a žáků naší školy. Vítězem turnaje se stal Pavel Frank. Na dalších místech se umístili Ladislav Klement, Daniel Diviš a Daniel Kmínek. Všem gratulujeme.

Ve středu dne 24.10.2018 v návaznosti na školní kolo proběhlo v tělocvičně SPgŠ a SZŠ v Krnově Okresní finále SŠ ve stolním tenise, kterého jsme se také jako škola zúčastnili. Školu reprezentovali tito žáci: Daniel Diviš, Daniel Kmínek, Pavel Frank a Ondřej Novák, kteří dosáhli úspěchu ve školním kole. I když se rvali jako lvi vždy do posledního setu, štěstí tentokrát nestálo při na nás a na předních příčkách jsme se neumístili. I tak děkujeme našim žákům za jejich výkon a nasazení.